Туника со чипка | Pareo | Црна

5 на залиха

1.370 ден

5 на залиха

Start checkout with iute
Категории , Ознака:

Опис

100% полиестер.

Произведено во Турција.

Производот е една големина.

Моделот носи стандардна големина.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Туника со чипка | Pareo | Црна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.