Туника | Aker | Сина со линии

5 на залиха

1.570 ден

5 на залиха

Start checkout with iute
Категории , Ознака:

Опис

98% PE (полиетилен), 2% ME.

Произведено во Турција.

Производот е една големина.

Моделот носи стандардна големина.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Туника | Aker | Сина со линии”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.