Спортски влошки | Active Gel | 42-45/37-41

100 на залиха

748 ден

100 на залиха

Start checkout with iute
SKU: MPRO-154 Категории , Ознака:

Опис

Влошки изработени од активен гел кој ги апсорбира ударите и го спречува заморот на нозете.

Може да се сечат по големина, наменетаи специјално за спортски обувки.

Мекиот плиш заедно со активниот гел го апсорбираат ударот, го намалуваат заморот и ја намалува затегнатоста на стопалата.
Се пребришува со влажна крпа.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Спортски влошки | Active Gel | 42-45/37-41”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.