Капсули | Acidophilus | 4×6 | 60 капсули

5 на залиха

1.128 ден

5 на залиха

Start checkout with iute
SKU: TRMX-1 Категории , Ознака:

Опис

Acidophilus 4×6 од NOW е создаден да обезбеди балансиран спектар на полезни бактерии најдени во човековиот интестинален тракт.

6 вида на пробиотици.
Без ГМО и глутен.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Капсули | Acidophilus | 4×6 | 60 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.