Јакна за куче | M8391

In Stock

1.890 ден

Start checkout with iute
Категорија Ознака:

Опис

Водоотпорна јакна со состав од надворешен дел 100% најлон и натрешен дел 100% полиестер.

Големина : L – 45 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Јакна за куче | M8391”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.