Шампон | Refan | Против перут | 250 ml

5 на залиха

360 ден

5 на залиха

Start checkout with iute
SKU: P02005S Категории , Ознака:

Опис

За секој тип на коса, специјална формула со етерични масла од чајно дрво и рузмарин, особено погодна при појава на перут и опаѓање на косата.

Ја подобрува циркулацијата и структурата на влакното.

Резултатот е чиста и убава коса.
Употреба: намокрете ја косата и нанесете рамномерно по скалпот, масирајте со лесни кружни движења,почекајте 2-3 минути и исплакнете.

Нанесете повторно, ако е потребно.

За максимален ефект, користете го шампонот најмалку 2 пати седмично.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шампон | Refan | Против перут | 250 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.