Шампон за волумен | Logona | Mед и пиво

5 на залиха

695 ден

5 на залиха

Start checkout with iute
SKU: LGNA-18 Категории , Ознака:

Опис

Дава значително зголемување на волуменот на вашата коса, ја прави еластична истовремено зајакнувајќи ја структурата на слабата и кршлива коса.

Благите пенливи средства заедно со пивото кое ја подобрува структурата на косата, акацијата, екстрактот од невен и пченичните никулци кои ја хранат и растителниот глицерин кој хидрира ѝ даваат на вашата коса здрав сјај и волумен.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шампон за волумен | Logona | Mед и пиво”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.