Шампон | Logona | За бебиња со невен

5 на залиха

605 ден

5 на залиха

Start checkout with iute
SKU: LGNA-3 Категории , Ознака:

Опис

Содржи многу благи пенливи средства пријатни за кожата, кои ја чистат и негуваат нежната бебешка коса и кожата на главата.

Не ги иритира очите и е идеален за секојдневна употреба.

Скапоцените екстракти од органски невен и органска камилица ја смируваат кожата, делуваат против воспаление и иритација на кожата, го намалуваат црвенилото, помагаат за побрзо уништувањето на широк дијапазон на бактерии, вируси и габи.

Богатите растителни масла од органски бадем ја хидрираат, измазнуваат и хранат кожата.

Благите органски растителните состојки помагаат во одржување на природниот баланс на кожата и го спречуваат сушењето на кожата.

Клинички е тестиран, без синтетички бои, мириси и конзерванси.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шампон | Logona | За бебиња со невен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.