Чистач на пареа | Sencor | SSC 3001YL

10 на залиха

3.060 ден

10 на залиха

Start checkout with iute
SKU: P06226S Категории , Ознака:

Опис

Погоден за чистење на тврди површини (плочки ,  стакло).

Одстранува и до 99% бактерии.

Одстанува бигор, дамки,маснотии и сл.

Лесен и удобен за користење.

Боја : жолта.

Широка палета на додатоци.

Моќност : 900-1500W.

Напон и фрекфенција : 220-240 V, 50/60 Hz.

Максимален притисок: 3 bar.

Капацитет на резервоар: 350 мл.

Должина на кабелот : 4 m.

Тежина: 1 кг.

2 години гаранција.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чистач на пареа | Sencor | SSC 3001YL”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.