Четка | Aura | Мала, косо исечена, повеќенаменска

5 на залиха

120 ден

5 на залиха

Start checkout with iute
SKU: P00539S Категории , Ознака:

Опис

Внимателно исечените влакна формираат совршен агол за постигнување исклучително прецизни линии.

Изработена од синтетички влакна со соодветна цврстина, оваа четка овозможува аплицирање на производи во прав, течни и кремасти производи.

Може да се користи за дефинирање или за пополнување на веѓите, како и за прецизно исцртување и нагласување на очните капаци.

Погодна е и за нанесување на коректор.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Четка | Aura | Мала, косо исечена, повеќенаменска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.