Четка | Aura | За нанесување на сенка за очи

5 на залиха

135 ден

5 на залиха

Start checkout with iute
SKU: P00541S Категории , Ознака:

Опис

Кратко сечена четкичка, изработена од густо групирани влакна од пони.

Наменета е за сенчање на поголема површина на очните капаци.

Со оваа четкичка за разлика од стандардните, се постигнува поинтензивна пигментација.

Одлична е за ублажување на преминот т.н. размачкување на сите производи наменети за разубавување на очите.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Четка | Aura | За нанесување на сенка за очи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.