Чајник | Lamart

10 на залиха

1.130 ден

10 на залиха

Start checkout with iute
SKU: P06038S Категории , Ознака:

Опис

Модел LT 7006.

Волумен 3 литри.

Материјал, нерѓосувачќи челик.

Својства на ротација за 360 степени.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чајник | Lamart”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.