Чашки за ракија

5 на залиха

450 ден

5 на залиха

Start checkout with iute
SKU: P01965S Категории , ,

Опис

Чашките за ракија одат спакувани две во комплет.

На едната чашка е испишан зборот ракија на кирилица со превод за изговарање на англиски јазик, а на другата чашка е испишан креативен текст за тоа што претставува ракијата кај нас.

Материјалот е стакло.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чашки за ракија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.