Чаша за пијалок | Преплет

In Stock

350 ден

Start checkout with iute

Опис

Чаша за вино/коктел со натпис “I am not for everybody, but not everybody has a good taste”.

Чашата доаѓа спакувана во кутија во форма на бонбона.

За прекрасни голтки поооолни уживање.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаша за пијалок | Преплет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.