Фритеза | Sencor | SFR 5320WH

10 на залиха

8.999 ден

10 на залиха

Start checkout with iute
SKU: P06152S Категорија Ознака:

Опис

 • Капацитет 3 l
 • Моќност: 1,400 W
 • LED дисплеј
 • Touch control сензори
 • Спремна за употреба под 3 минути
 • 6 вклучени сетови за печење
  • пржени компирчиња
  • пекарски компир
  • хамбургери
  • пилешко
  • риба
  • мафини
 • Контрола на температура од 60 ° C – 200 ° C
 • Систем за печење / пржење без масло
  • Поздрава алтернатива од традиционалните пржени јадења
  • Без изгорено масло
  • Помалку миризба
 • Специјална технологија за насочување на топлиот воздух
 • Сигурносно заклучување за да не се отсрани пекачот
 • Дел за пржење кој лесно се отстранува заради чистење
 • Антитермичка обвивка на фритезата
 • Не смее да се мие во машина за садови
 • Тајмер
 • Гаранција 2 години

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фритеза | Sencor | SFR 5320WH”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.