Фритеза без масло | Sencor | SFR 3220WH

10 на залиха

7.030 ден

10 на залиха

Start checkout with iute
SKU: P06151S Категорија Ознака:

Опис

 • Моќ: 1 500 W
 • Волумен на делот за готвење 2.6 L
 • Спремна за употреба за 3 мин
 • Воздушен филтер за намалување на миризбата
 • 30 минутен тајмер со аларм
 • Температура 80°C – 200°C
 • Систем за пржење без масло
 • Поздрава алтернатива од традиционалната подготовка на храна со масло
 • Помалку миризба
 • Светлечки индикатор
 • Безбедносно заклучување
 • Отстранувачки нелеплив сад за пржење и лесно чистење
 • Auto Shut-Off
 • Компактен дизајн
 • Гаранција 2 години

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фритеза без масло | Sencor | SFR 3220WH”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.