Филер за лице | Refan | Gardenia Stem Cell | 10ml

In Stock

377 ден

Start checkout with iute
Категории , Ознаки: ,

Опис

Содржи високо ефективна француска состојка – екстракт од матични клетки гарденија, кој ја регенерира свиснатата кожа на лицето. Ја поддржува синтезата на колаген и го забавува процесот на стареење. Има ефект на мазнење и тонирање. Ја враќа еластичноста на кожата, го враќа цврстиот и здрав изглед. Филерот може да се користи самостојно или во комбинација со производите од серијата „GARDENIA AND ROSE“ – дневен, ноќен крем и серум за лице. За оптимален ефект, користете пред крем.
Начин на употреба:
Нанесете 2-3 капки на чиста и сува кожа наутро и навечер, при што ќе избегнувате контакт со очите.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Филер за лице | Refan | Gardenia Stem Cell | 10ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.