Фиксатор | Aura | Fix Me

5 на залиха

225 ден

5 на залиха

Start checkout with iute
SKU: P00544S Категории , Ознака:

Опис

Фино се распрснува и исклучително лесно се нанесува, без чувство на лепливост.
Со формирање тенок, невидлив слој од филм ја фиксира шминката, правејќи ја долготрајна и отпорна на размачкување и потење како резултат на високи температури.

Финото распрскување овозможува рамномерно нанесување на производот без појава на дамки. Лесно се отстранува со било кое средство за вадење шминка. Погоден е за сите типови на кожа.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фиксатор | Aura | Fix Me”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.