Туш за очи | Aura | Black & Perfect

5 на залиха

355 ден

5 на залиха

Start checkout with iute
SKU: P00471S Категории , Ознака:

Опис

Совршена прецизност и постојаност.
Исклучително лесно, прецизно и рамномерно нанесување
Долготрајна, интензивна боја
Брзо се суши
Не се размачкува и не остава траги надвор од контурата на окото

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Туш за очи | Aura | Black & Perfect”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Погледнете исто

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.