Телевизор | Samsung | QE43QN90AATXXH Neo QLED 4K Ultra HD Smart

In Stock

76.940 ден

Start checkout with iute

Опис

 • Тип на екран: Neo QLED
 • Димензија на екран: 43″/108cm
 • Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
 • Quantum Processor Lite 4K
 • PQI 3200
 • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
 • Smart TV: Да, Smart Tizen
 • Quantum HDR, HLG, 4K Upscaling
 • Object Tracking Sound Lite, Dolby Vision
 • Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, Bixby, Netflix, Apple Airplay
 • Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx4, USBx2, Bluetooth, LAN, CI+, Оптички излез, Антена RF, Anynet+ (HDMI-CEC), eARC,CI slot
 • Боја: Црна
 • Гаранција: 2 години

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Телевизор | Samsung | QE43QN90AATXXH Neo QLED 4K Ultra HD Smart”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.