Телевизор | IMAGO Q SERIES 43Q10C

In Stock

24.140 ден

Start checkout with iute

Опис

 • Боја сребрена
 • Материјал брусен метал
 • Две ногарки
 • Bluetooth
 • CI+
 • Дигитален аудио излез (оптички) 1x
 • HDMI 3x
 • Интегриран Wi-Fi
 • Влез на компонента YPbPr
 • Композитен AV влез 1x
 • LAN влез
 • Аудио од компјутер 3,5 мм
 • Сателитска врска F (DVB-S2) 1x
 • SCART
 • Пресликување на екранот
 • Влез за слушалки 1x
 • USB 2x
 • VGA
 • Теренско RF поврзување (ATV/DVB) 1x
 • Дијагонала (инчи) 43″
 • Дијагонала (cm) 108 см
 • Резолуција (px) UHD 4K 3840×2160
 • Операционен систем Андроид 11
 • Дигитален аудио излез (SPDIF)
 • Технологија на прикажување QLED
 • ТВ приемник DVB-T2 H.265, DVB-S2, DVB-C
 • Аудио моќност RMS (W) 10 W + 10 W
 • Dolby Digital
 • HDR да, HDR10+
 • Напојување 100-240 В
 • USB снимање
 • VESA 200 x 200
 • Гаранција 3 години

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Телевизор | IMAGO Q SERIES 43Q10C”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.