Риболовна трска – Болоњезе | Turbetini | Level Tech 7906

In Stock

10.384 ден

Start checkout with iute
Категорија Ознаки: ,

Опис

Ригидност и моќ во својата најчиста форма! Нивото 7900, благодарение на јаглеродот од 40 тони и обновениот отпечаток може да ги воздигне овие 2 карактеристики што ја прави оваа прачка неопходна за фаќање и големи риби. Одлична управливост и прецизни завршетоци.
Фуџи К прстени + ролна седиште.

Должина: 6m

Тежина: 218g

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Риболовна трска – Болоњезе | Turbetini | Level Tech 7906”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.