Путер од сончоглед | Be Healthy | 350g

In Stock

225 ден

Start checkout with iute

Опис

Путер од сончоглед:

  • 93% семки од сончоглед;
  • 7% нерефериран шеќер.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Путер од сончоглед | Be Healthy | 350g”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.