Прочистувач на воздух | Xiaomi | Mi Air Purifier Pro

In Stock

14.950 ден

Start checkout with iute

Опис

 • Прочистува оптимално до 60м2
 • Прочистува 500м3/час
 • Голем капацитет за големи простории
 • Ласерски сензор за честички
 • Обновен аеродинамичен систем за притисок
 • Моќна способност за прочистување
 • Систем за филтрирање на воздух на повеќе нивоа
 • Филтер со активен јаглен за да ги избрише формалдехидите и мирисите
 • OLED дисплеј
 • Wi-Fi модул (опција)
 • Потрошувачка од 1.5W од 35W
 • 360 степени филтрација на големи честички
 • Тродимензионален филтер од 360 степени
 • Моќен и тивок
 • Овозможува целосна контрола над системот
 • Производот содржи 1 филтер
 • Штити од: штетни хемикалии, алергени, прашина од реновирање, прашина во домот, полен, мувла, разни мириси, микорони штетни честички, штетни гасови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Прочистувач на воздух | Xiaomi | Mi Air Purifier Pro”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.