Прочистувач на воздух | Blueair | Blue 3410

In Stock

16.780 ден

Start checkout with iute

Опис

– Aвтоматски режим со еден допир
– Лесен за поставување
– Големина на соба: 36 m2

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Прочистувач на воздух | Blueair | Blue 3410”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.