Проодувалка | Loco Croco | Walk ‘n’ Learn

In Stock

2.890 ден

Start checkout with iute

Опис

• Музичка проодувалка со рачка на четири тркала која ќе му помогне на вашето дете стабилно да го направи првиот чекор. На самата проодувалка има повеќе играчки за дополнителна забава на вашето дете .Од 6-9 месеци седи и си игра со играчките а од 9-18 месеци стои и оди со проодувалката.Може да се користи како играчка за на креветче или како едукативна масичка.
• Производот користи 2×1.5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот : 37x42x40 cm.
• Димензиина пакувањето : 49x35x14 cm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Проодувалка | Loco Croco | Walk ‘n’ Learn”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.