Пилатес топка | Atleticore | 65cm

In Stock

978 ден

Start checkout with iute

Опис

Atleticore пилатес топка, идеална за растегнување, јакнење и  обликување на телото.

Топката доаѓа заедно со пумпа.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пилатес топка | Atleticore | 65cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.