Парфем | Refan | Vanille Fumee | 55ml

In Stock

2.700 ден

Start checkout with iute
Категории , Ознаки: ,

Опис

Мирисна, зачадена ванила во комбинација со класичен тутун и богати зачини, кои потсетуваат на луксузниот мирис на англискиот џентлменски клуб, достапно само за привилегираните – модерни, богати и опојни. Создава чувство на самодоверба и сила. Почетокот на зачинетите и ароматични ноти постепено го отстапува местото на моќните акорди на цвет и лисја од тутун, ѓумбир, проследено со мека патека од ванила-какао, збогатена со топлата сладост на кремаста тонка. Иконски мирис кој остава траен впечаток. Врв: листови од тутун, зачинети ноти. Срце: тонка, цвет од тутун, ѓумбир, какао. База: дрвени ноти, ванила.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Парфем | Refan | Vanille Fumee | 55ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.