Мебел за декоративни елементи | Smart Living

In Stock

10.500 ден

Start checkout with iute
Категории , Ознаки: ,

Опис

За оние од вас кои бараат модерно парче мебел во вашиот простор за живеење, Console Homage Grey со висок квалитет и дизајн на градба ќе ја подигне естетиката на вашиот простор. Импресивен предлог за декорација на конзола кој ќе ве импресионира.

Спецификации:
* Изработка на иверица со меламинска облога и висока отпорност на абење и време.
* Се нуди во мермерно сива боја
* Има 2 различни површини.
* Високиот елегантен дизајн ви овозможува да го искористите максимумот од малите простори.

Димензија:
Должина: 110 см.
Ширина: 48 см.
Висина: 85 см.

Забелешки:
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мебел за декоративни елементи | Smart Living”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.