Кола на акумулатор (црвена) | Loco Croco | QLS-6688

In Stock

11.990 ден

Start checkout with iute

Опис

• Започнете го патувањето во нов автомобил.
• Седиште обложено со еко кожа кое обезбедува максимална удобност.
• Светлечки предни фарови и блескави задни светла.
• Звук на палење на автомобилот, различни музички мелодии и приказни.
• Високо ниво на удобност и безбедност.
• USB, bluetooth и AUX приклучок.
• Безбедносен појас.
• Педала за лесна употреба.
• Копче за стартување.
• Врати кои се отвараат.
• 2 мотора на задните тркала.
• EVA гуми (меки).
• Тркалца на задниот дел на автомобилот за полесен транспорт.
• Копче за прилагодување на брзината на движење, брзо и бавно.
• Батерија 12V7AH*1.
• Полнач за батерија.
• Наменето за деца над 3 години до 25 kg.
• Далечински управувач, користи 2×1.5V AAA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 108x60x47 cm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кола на акумулатор (црвена) | Loco Croco | QLS-6688”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.