Камера | FujiFilm | InstaX mini 12

In Stock

7.000 ден

Start checkout with iute
Категории , Ознаки: ,

Опис

Снимајте светли фотографии, без разлика каде и кога!
Брзината на блендата, осветленоста на блицот и другите поставки автоматски се прилагодуваат на амбиенталната светлина, за да можете лесно да ги фотографирате фотографиите.

Лесен за користење за совршен крупен!
Свртете го објективот за да се вклучи, свртете го повторно за режимот одблиску, едноставно! Овој режим е идеален за растојанија од 30 до 50 см.

Направете подобри селфи од кога било досега!
Користете го огледалото за селфи за да ја подредите вашата снимка. Блицот се прилагодува автоматски, дури и во режимот одблиску! Добијте ја вистинската количина на светлина без преголема експозиција на фотографијата.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Камера | FujiFilm | InstaX mini 12”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.