Зимски сет | Praxis | 100016

In Stock

600 ден

Start checkout with iute

Опис

Лопата на расклопување и повеќе нивоа на пуштање (68.5-91.5 cm).

Гребалка со ракавица (волнена) за да се задржи топлината на рацете.

Гребалка со четка за чистење на снегот и мразот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Зимски сет | Praxis | 100016”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.