Заштитна церада (L) | Falcon | 7017

In Stock

1.264 ден

Start checkout with iute

Опис

За Falcon (L) – 7017

  • Заштитната церада служи за заштита на автомобилот од УВ зраци, нечистотија, прашина, снег, мраз, индустриски загадувачи и измет од птици.
  • Универзални и еластични, со тоа што совршено се вклопуваат за вашето возило.
  •  Супер квалитет и издржливост.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Заштитна церада (L) | Falcon | 7017”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.