Електричен камин | Art Flame

In Stock

72.440 ден

Start checkout with iute
Категорија Ознака:

Опис

  •  Моќ: 750/1500 W
  • Бои на пламенот – жолт / син / жолто-син
  • Димензии (Ш x В x Д): 1527 x 140 x 544 mm
  • Погоден за простории : 20 m²
  • Touch контролен дисплеј

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електричен камин | Art Flame”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.