Додаток на исхрана | Futuriva | Tongkat Ali

In Stock

1.350 ден

Start checkout with iute

Опис

Tongkat Ali (Eurycoma Longifolia) е 100% природен екстракт, хербален/растителен производ
со потекло од регионот на Југоисточна Азија и често употребуван во древните Азиски
култури. Наменет за секојдневна употреба, спакуван во природни вегански капсули.

Бенефити од конзумирање на Тongkat Ali:
– Зголемена сила и издржливост
– Подобри атлетски перформанси
– Зголемена енергија
– Зголемено ниво на тестостерон

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Додаток на исхрана | Futuriva | Tongkat Ali”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.