Додаток на исхрана | Futuriva | Shilajit

In Stock

1.350 ден

Start checkout with iute

Опис

Pure Himalayan Shilajit е 100% природен екстракт, хербален/
растителен производ со потекло од падините на грандиозните
Хималаи, застапен и често употребуван во древните Азиски култури.
Наменет за секојдневна употреба, спакуван во природни вегански
капсули.

Бенефити од конзумирање на Shilajit:
– Зголемена енергија
– Подобра меморија и когнитивна функција
– Го зајакнува имунитетот
– Допринесува за општа благосостојба и виталност

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Додаток на исхрана | Futuriva | Shilajit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.