Додаток на исхрана | Futuriva | Panax Ginseng

In Stock

1.350 ден

Start checkout with iute

Опис

Panax Ginseng (Korean Ginseng) е 100% природен екстракт,
хербален/растителен производ со потекло од регионот на Источна
Азија и често употребуван во древните Азиски култури. Наменет за
секојдневна употреба, спакуван во природни вегански капсули.

Бенефити од конзумирање на Panax Ginseng:
– Помага при мамурлак и ниско ниво на енергија
– Зголемена когнитивна функција
– Го зајакнува имунитетот
– Го подобрува расположението

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Додаток на исхрана | Futuriva | Panax Ginseng”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.