Додаток во исхрана | Natella | Beauty Matrix

In Stock

2.100 ден

Start checkout with iute

Опис

Откријте го тајното оружје на природната убавина со Веаутѕ Матрих

Оваа специјална формула е составена од врвни состојки како Marine Collagen, Acai Berry, Acerola, Bilberry, Black Goji, Saffron и Beetroot, секоја со свои уникатни бенефити за подмладување на кожата, засилување на косата и ноктите и подобрување на вашиот природен сјај.

ПОДОБРЕНО ЗДРАВЈЕ НА КОЖАТА
Хидратација на кожата, еластичност и младешки изглед

ПОЗДРАВИ КОСА И НОКТИ
Поцврсти нокти и поубава коса со подобрена текстура и сјај

АНТИОКСИДАНТАНА ЗАШТИТА
Моќни антиоксиданти кои ја штитат кожата од оксидативните процеси

ПРИРОДЕН СЈАЈ
Искусете природен сјај, изедначен тен и кожа со младешки изглед

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Додаток во исхрана | Natella | Beauty Matrix”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.