Додаток во исхрана | Futuriva | Slim Booster

In Stock

1.500 ден

Start checkout with iute

Опис

Slim Booster е 100% природен, сложен хомогенизиран диететски
производ, наменет за секојдневна употреба, спакуван во вегански
капсули.
Состојки: Екстракт од Коњац (Глукоманан), Екстракт од Гарсиниа
Камбоџа и Екстракт од кетони од малина.

Бенефити од конзумирање на Slim Booster:
– Го намалува апетитот
– Поттикнува согорување на масти
– Го забрзува метаболизмот
– Помага во регулација на тежина

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Додаток во исхрана | Futuriva | Slim Booster”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.