Додаток во исхраната – монохидрат | Me: First | 500g

In Stock

1.660 ден

Start checkout with iute

Опис

Фирст стандард за квалитет.  Пред | За време | После тренинг.  3 гр креатин монохидрат на сервирање. Микронизиран креатин монохидрат

Без бои, презервативи,засладувачи. Клинички тестиран. Произведено во ЕУ. Без Глутен. Без ГМО.  Креатин Монохидрат. Направен за подобри резултати. Без разлика на тоа каде ги поставувате вашите цели: во теретана, на лента, надворешна активност или активност на терен, за добар тренинг и активност  потребно ви е креатин монохидрат.  Креатинот монохират е дизајниран од страна на спортистите и одобрено од страна на нутриционистите  за подобрување на секој тренинг и активност.Креатинот ги зголемува физичките перформанси при последователни рафали на краткортајна, интензивна вежба.  Бенефитот се појавува со користење на  3 гр дневно што е исто така и препорачаната дневна доза.

Квалитет на кој можете да се потпрете.

Креатин монохидрат во прав, додаток во исхрана.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Додаток во исхраната – монохидрат | Me: First | 500g”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.