Додаток во исхраната – амино киселини | Me: First | 500g

In Stock

2.600 ден

Start checkout with iute

Опис

Инстантизирана БЦАА во 2:1:1 размер. Инстантизирани аминокиселини со разгранет ланец. Ако ги цените и верувате во вашите тренинзи и акивност, тогаш со гордост ви ги претставуваме нашите Инстантизирани БЦАА аминокиселини во разме 2:1:1 кои ќе ги комплиментираат вашите тренинг активности и вежби. Препорачаната дневна доза е 5 гр за достигнување на најдобрите резултати. Бидејки БЦАА аминокиселините неможат да бидат синтетизирани во човечкото тело тие мора да се внесат преку исхраната.

Состојки: иБЦАА [Л-Леуцин, Л-Изолеуцин, Л-Валин; емулгатор (соја лецитин)]

Инстантизирани БЦАА аминокиселини во прав.

Информации за алергени: Произведено во објект кој ги обработува производи кои содржат млеко, овес, пченица, јајца, целер, сулфити, риби,ракови и ореви.

Начин на употреба: Во 200 мл вода додадете 1 дозерка (5 гр), добро протресете и конзумирајте пред или непосредно по завршување на активноста.

Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место, далеку од директна сончева светлина на температура под 25 степени.

ПредупредувањеДа не се надминува препорачаната дневна доза. Додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна исхрана. Производот треба да се чува надвор од дофат на деца.

 Најдобро пред крајот / Сериски и ЛОТ број : Види на оригиналното пакување.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Додаток во исхраната – амино киселини | Me: First | 500g”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.