Детски обувки | K&K | Barefoot

In Stock

2.499 ден

Start checkout with iute
SKU: Не е достапно Категории , Ознаки: ,

Опис

Зимските “Barefoot” обувки на K&K се изработени од природна кожа и волна. Тие се лесни и флексибилни, со широк преден дел на прстите што овозможува слобода на движење. Влошките на обувките се волнени, отстранливи, дишат, впиваат влага и имаат антибактериски третман. Поставата на обувките е изработена од природна волна. Ѓонот е од серијата Barefoot истите се флексибилни, рамни и имитираат босо одење, дозволувајќи им на мускулите на стапалата сами да се развиваат и зајакнат.

Дополнителни информации

Обувки

, ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски обувки | K&K | Barefoot”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.