Видео надзор | HikVision | DS-2CE76H0T-ITPF

In Stock

3.500 ден

Start checkout with iute
Категорија Ознака:

Опис

  • DOME 5MPx,
  • 2592*1944
  • 2.8mm
  • IR 20m
  • SMART IR

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Видео надзор | HikVision | DS-2CE76H0T-ITPF”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.