Бокал за ракија | Преплет

In Stock

300 ден

Start checkout with iute

Опис

Бокалче за ракија со натпис “Are you drunk?” кое совршено одговара со ПРЕПЛЕТ чашките за ракија.

На здравје голтки уживање!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бокал за ракија | Преплет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.