Безжични слушалки | Beats By Dre | Pink

In Stock

12.590 ден

Start checkout with iute

Опис

Избегај од реалноста

Активно откажување бучава (ANC) носи врвно искуство за слушање музика, бидејќи го исклучува несаканиот надворешен шум и мешање и ви овозможува да уживате во музиката во потполност и да се исклучите од целиот ваш свет. Ако сакате да ги слушнете звуците на околината, едноставно префрлете се на режимот Транспарентност, што ќе ви овозможи да уживате во музиката и да бидете свесни за вашата околина во исто време.

Зачудувачки звук

Слушалките Beats Studio Buds се дизајнирани да обезбедат моќен, но избалансиран и компактен звук што целосно ќе ве преземе и ќе ве поврзе со музиката.

Долги часови музичко уживање

Слушалките ви овозможуваат да слушате музика до 8 часа, а можете да искористите дополнително полнење од 2 пати со помош на кутија која е погодно за џеб и може да се носи практично насекаде за безбедно складирање и полнење на слушалките.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Безжични слушалки | Beats By Dre | Pink”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби би ве интересирало

Artboard 1

Претплати Се!

Биди меѓу првите кои ќе бидат известени за нови промоции!
0
No products in the cart.