Туника | Aker | Pareo | Розе


Цена:
ден 1,570

Description

98% PE (полиетилен), 2% ME.

Произведено во Турција.

Производот е една големина.

Моделот носи стандардна големина.

 

Можеби би ве интересирало

Recently viewed