Тросед | Bella | Cream

Попуст 17%

Цена:
ден 24,999 ден 29,999

Description

  • Висина: 85 cm
  • Длабочина: 81 cm
  • Висина на седиштето: 43 см
  • Големина на кревет: 150 x 190 cm
  • Полнење со 28 DNS пена за седење
  • Полнење со 28 DNS пена за грб
  • Пластични ногарки во боја на орев
  • Штоф кој лесно се чисти

 

Време на испорака 15-20 дена

Можеби би ве интересирало

Recently viewed