Спреј за после сончање | Garnier | 200ml


Цена:
ден 410

Description

  • Хидратантно млеко специјално развиено за да ја освежи кожата и да го смири ефектот на топлина на кожата
  • Spray After Sun видливо ги поправа ефектите на сончевата светлина и обезбедува 24 часа влага
  • Смирувачкиот хидратантен спреј е збогатен со ладна крема - веднаш по нанесувањето кожата се освежува
  • Лесната текстура на Apres Sun обезбедува лесно и удобно нанесување на лицето и телото

Можеби би ве интересирало

Recently viewed