Сет за нега | Baby Jem


Боја: Сина
Цена:
ден 1,690

Description

• Сетот за нега содржи производи кои се безбедни за вашето бебе од самото раѓање.
• Големината на сетот е совршен за да ве придружува секаде.
• Димензии на производот: 12×3 cm.
• Димензии на пакувањето: 22x14x4cm.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed