Секојдневни органски влошки | Organyc | Flat | 24 парчиња


Цена:
ден 330

Description

Органските секојдневни влошки на Organyc се направени од 100% сертифициран органски памук со цел да ви дадат ненадмината апсорпција и заштита од протекување.

Тие се меки како памук, нежни и ја почитуваат вашата сензитивна кожа.

Овие влошки се тенки и апсорбирачки без избелувачки хлор, латекс, парабени, парфеми, ЅАР, пластика или вештачки материјали.

Секој влошка е рамно спакувана, што е совршено за брза и погодна достапност дома.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed